Collection: Grass Fed Beef

  • Grass Fed Beef Shank Osso Bucco (w/ marrow bone) $16 lb
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass Fed Beef Skirt Steak $16 lb
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass Fed Beef Stew Meat $15 lb
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass Fed Beef Tallow (4 oz $9, 8 oz $18)
    Regular price
    from $9.00
    Sale price
    from $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass Fed Beef Tamales 🫔 with Salsa
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grass fed beef whole tongue (max 1 per week per customer)
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW ! Ground beef brisket/short rib/sirloin beef blend ($15 lb)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW YEARS SALE! 4 Francisco's Ultimate Burger Patties with 4 free sesame brioche buns
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW!! Grass Fed Beef Mild Italian Sausage (links)
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PET Supplement GROUND beef liver, heart, marrow, flax seed ($12 lb)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SALE! 2 thick Grass Fed Beef New York Steaks
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wendy's Homemade Ketchup $12
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wendy's Homemade Sloppy Joes w/ Brioche Buns $29
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $29.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out